deutsche sprache


Moc maszyn


Przedstawiając Państwu nasz park maszyn, możemy pochwalić się szeregiem różnego rodzaju obrabiarek do produkcji elementów drewnianych.


Przez lata naszej działalności skompletowaliśmy szereg profesjonalnych maszyn do obróbki drewna, dzięki którym możliwe jest wykonanie praktycznie każdego kształtu drewnianego elementu. To właśnie dzięki naszemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie obrabiać drewno w taki sposób, aby szybko z surowego kawałka wykonać piękny element wykończeniowy dla mebli.Nasze maszyny, dzięki funkcjom kopiowania, pozwalają nam również na szybkie wykonywanie wielkich partii danego elementu, co właściwie stało się już głównym sposobem działania firmy.

Dzięki nim nie boimy się zamówień dochodzących nawet do tysięcy sztuk z danego wyrobu.


Posiadamy również wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą, która zna się na obróbce drewna jak nikt inny. Połączenie umiejętności z mocą przerobową maszyn pozwala nam na rozwijanie priodukcji taśmowej.


Możemy śmiało się przyznać że po prostu kochamy drewno.

Toczenie nóg drewnianych - Hempel HH5:


Poniżej zamieszczamy przykładowy film prezentujący produkcję nóg toczonych na automacie tokarskim firmy Hempel.Maszyna jest w stanie wyprodukować ponad 300szt nóżek drewnianych o prostych kształtach na godzinę. Do maszyny standardowo dołączony jest magazynek wpuszczający elementy do obróbki. Możliwe jest sterowanie prędkością posuwu oraz powrotu noży tokarskich.
Hempel HH5 może pracować w trybie cyklicznym (tryb automatu) oraz pojedyńczym przejściem.
Zaletą jest szybkie wytwarzanie dokładnie takich samych kopii danego elementu.

Toczenie drewna CNC:


Centauro T90 - idealna maszyna do produkcji toczonych nóg do stołów, tralek do schodów, podstaw lamp i wielu innych.Maszyna posiada komputer, który pozwala na szybkie projektowanie toczonych elementów. Dzięki temu nie wymaga wykonywania szablonów z blachy czy elementu wzorcowego.
Ruchy są kontrolowane elektronicznie, co zapewnia wysoką jakość oraz identyczne odwzorowanie każdego toczonego elementu. Zmiana żądanego profilu odbywa się błyskawicznie, poprzez wybór odpowiedniego pliku z projektem.
Maksymalna długość toczenia to 1600mm. Wszystkie ruchy noży, prędkości oraz liczba przejść itp. programuje się rysując profil.

Frezowanie nóżek:Wkrótce zamieścimy film nagrany podczas pracy na frezarce karuzelowej jednowrzecionowej z dociskiem pneumatycznym.Cele, które zamierzamy osiągnąć:


Nasza firma pragnie stale się rozwijać oraz poszerzać swoje możliwości wytwórcze. Staramy się iść z duchem czasu stale wprowadzając do produkcji nowoczesne rozwiązania. Nie chcemy zostawać w tyle, dlatego z przyjemnością witamy każdą nową technologię, która pojawia się na rynku.


Wierzymy, iż taka postawa pozwoli nam z każdym dniem lepiej wykonywać powierzone zadania oraz zadowoli każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Jest to dla nas priorytetem, bo przecież wszystkie nasze wyroby produkujemy z myślą o Waszej satysfakcji!
HOME | KONTRAHENCI | ARTYKUŁY W PRASIE | PRODUKTY | PARK MASZYN | KONTAKT | MAPA