deutsche sprache


Produkty:


- NÓŻKI DO MEBLI
- LISTWY DO MEBLI, STELAŻY, RAMEK
- NOGI DO STOŁÓW, TRALKI

Nogi drewniane


Poniżej prezentujemy Państwu niektóre nogi do mebli, które produkujemy. Jest to zaledwie cząstka naszej pełnej oferty. Prezentujemy modele nóg w stanie surowym, w zależności od potrzeb klienta nogi mogą być wykończone bejcą lub lakierami.


W przypadku zainteresowania bardziej szczegółową ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.


Aby zobaczyć z kim do tej pory współpracowaliśmy zapraszamy do działu "referencje".


nogi do mebli
Lakierowanie:


Posiadamy własną lakiernię, w której barwimy nogi. Najczęściej używamy bejc rozcieńczalnikowych i lakierów nitro. Jeśli jednak wymagany jest inny sposób wykończenia, jesteśmy w tej kwestii elastyczni.

Pakowanie nóg:


Wyprodukowane nogi pakowane są zazwyczaj w kartony zbiorcze lub jeśli klient tego wymaga, kompletowane po cztery sztuki w kartonik. Nogi ułożone są w kartonach tak, aby bezpiecznie dotarły do klienta.

Przykłady wybarwień:


Oranż Popiel Żółcień Brąz Brąz
Oranż Szary Buk natura Wenge OliwaCele, które zamierzamy osiągnąć:


Nasza firma pragnie stale się rozwijać oraz poszerzać swoje możliwości wytwórcze. Staramy się iść z duchem czasu stale wprowadzając do produkcji nowoczesne rozwiązania. Nie chcemy zostawać w tyle, dlatego z przyjemnością witamy każdą nową technologię, która pojawia się na rynku.


Wierzymy, iż taka postawa pozwoli nam z każdym dniem lepiej wykonywać powierzone zadania oraz zadowoli każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Jest to dla nas priorytetem, bo przecież wszystkie nasze wyroby produkujemy z myślą o Waszej satysfakcji!
HOME | KONTRAHENCI | ARTYKUŁY W PRASIE | PRODUKTY | PARK MASZYN | KONTAKT | MAPA