deutsche sprache


Kontakt:


Conmarc
Pracownia Galanterii Drzewnej
ul. Kwiatowa 29
62-100 Wągrowiec

766-000-53-84

tel: (067) 26 22 213
e-mail: poczta@conmarc.pl


Konto:

PEKAO SA I/O Wągrowiec
26 1240 3725 1111 0000 4058 6557


Marek Konieczny
kom. 692 446 334
marek.konieczny@conmarc.pl


Szymon Konieczny
kom. 601 055 751
szymon.konieczny@conmarc.pl


Skorzystaj z poniższego formularza, aby przesłać zapytanie ofertowe:


Imię i nazwisko:


Twoje zapytanie:


E-mail zwrotny:


Nr telefonu:


Wycenimy:


Prześlij nam rysunek z wymiarami lub zdjęcie nogi, a dowiesz się jaka bedzie jej cena. Nakreślimy też nasze warunki handlowe i opowiemy o terminach realizacji zleceń.

Wyprodukujemy:


Zanim rozpoczniemy stałą współpracę wykonamy dla Ciebie zamówienie próbne. Dzięki temu sprawdzisz jakość wykonania i upewnisz się czy wszystkie wymogi zostały spełnione. Po akceptacji wzorów będziemy gotowi, aby produkować dla Ciebie cyklicznie.

Dostarczymy:


Gotowe nogi drewniane dostarczymy we wskazane miejsce. Towar dotrze do celu na drugi dzień od daty wysyłki. Korzystamy z usług jednej ze znanych firm przewozowych. Nóżki meblowe możemy dostarczać też za granicę kraju.Cele, które zamierzamy osiągnąć:


Nasza firma pragnie stale się rozwijać oraz poszerzać swoje możliwości wytwórcze. Staramy się iść z duchem czasu stale wprowadzając do produkcji nowoczesne rozwiązania. Nie chcemy zostawać w tyle, dlatego z przyjemnością witamy każdą nową technologię, która pojawia się na rynku.


Wierzymy, iż taka postawa pozwoli nam z każdym dniem lepiej wykonywać powierzone zadania oraz zadowoli każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Jest to dla nas priorytetem, bo przecież wszystkie nasze wyroby produkujemy z myślą o Waszej satysfakcji!
HOME | KONTRAHENCI | ARTYKUŁY W PRASIE | PRODUKTY | PARK MASZYN | KONTAKT | MAPA